Kilka słów o Naszej firmie

Firma Ginseng Poland należy do wiodących importerów i dystrybutorów naturalnych, wieloskładnikowych preparatów roślinnych. Powstała w 1991 roku, początkowo oferowała klientom obecne już od 5 tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej ekstrakty z żeń-szenia. Wciąż poszerzając swoją ofertę, obecnie oprócz produktów Ginseng 200 oraz Ginseng 500 firma oferuje wysokiej jakości produkty roślinne i suplementy diety wytwarzane przez najlepsze firmy na całym świecie, między innymi - Natural Factors Kanada, Cyanotech Corporation USA, Organic by Nature USA, Meheco – Chiny, Plantapol – Hiszpania, Pfizer – Francja, Sabinsa Niemcy. Spełniają one wysokie, międzynarodowe standardy w zakresie produkcji, jakości, bezpieczeństwa.

Oferowane produkty pochodzą z wysoko selekcjonowanych roślinnych ekstraktów tak aby całkowicie wykorzystać ich drogocenne właściwości. Posiadają odpowiednie badania i certyfikaty i przede wszystkim są dopuszczone do sprzedaży na rynku polskim zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

Misja

Naszą misją jest rekomendowanie Państwu innowacyjnych, bezpiecznych i najwyższej jakości produktów pochodzenia naturalnego, opracowanych w oparciu o najnowsze opinie i doniesienia naukowe oraz nowoczesne technologie.

Dokładamy starań aby oferować Państwu To, co w przyrodzie najcenniejsze